Advance Probio 24 60 kapslí Zobrazit větší

Advance Probio 24 60 kapslí

302

Nový produkt

Advance Probio24 je unikátní prémiový probiotický přípravek. Obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmenů, 33 miliard živých kultur v denní dávce a prebiotika.

Více informací

SKLADEM

QR

286.00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Přípravek Advance Probio24 obsahuje komplex probiotických 11 kmenů: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei. Jedná se o komplex vysoce kvalitních probiotických kmenů, který je odolný vůči kyselému prostředí v žaludku. Díky tomu se živé kultury probiotik dostanou v maximální míře do trávicího traktu, kde je cílové místo jejich působení.

33 miliard živých bakterií (CFU) v denní dávce

Vysoký počet přátelských probiotických bakterií v denní dávce - 33 miliard CFU (kolonie tvořící jednotku) zajištuje maximální efekt. Díky vysoce kvalitním probiotickým kmenům, je tento vysoký obsah živých kultur garantován po celou dobu použitelnosti přípravku. Komplex probiotických kmenů v přípravku Probio24 je taktéž doplněn prebiotickou složkou (polysacharid inulin).

Hlavní vlastnosti:

  • 11 živých probiotických kultur doplněných o prebiotika
  • 33 miliard probiotických bakterií v denní dávce
  • neobsahuje laktózu, mléčnou bílkovinu ani lepek

Dávkování

Doporučená dávka: užívejte 1-3 kapsle denně. Užívejte nejlépe společně s jídlem. Dostatečně zapijte. Vhodné i k dlouhodobému užívání.

Složení

Probiotický komplex - 11 kmenů (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei) 11 miliard CFU*, Prebiotika (inulin) 400 mg v 1 kapsli. Želatina. Neobsahuje laktózu, mléčnou bílkovinu ani lepek.

*CFU - colony forming units (kolonie tvořící jednotku)

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. V období těhotenství a kojení doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Recenze

Napsat recenzi

Advance Probio 24 60 kapslí

Advance Probio 24 60 kapslí

Advance Probio24 je unikátní prémiový probiotický přípravek. Obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmenů, 33 miliard živých kultur v denní dávce a prebiotika.

Path: > > Advance Probio 24 60 kapslí
https://medic-czech.cz