Advance Cholesten 60 kapslí Zobrazit větší

Advance Cholesten 60 kapslí

728

Nový produkt

Advance Cholesten je doplněk stravy, který obsahuje česnek a reishi, které podporují udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Dále obsahuje vysoce koncentrovaný rybí olej.

Více informací

SKLADEM

QR

349.00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

ákladem doplňku stravy Advance Cholesten je extrakt z červené fermentované rýže, který obsahuje vysoké množství látek zvané monakoliny (monakolin K). Přípravek dále doplňují rostlinné steroly, extrakt z černého česneku a extrakt z reishi, které podporují udržení zdravé hladiny cholesterolu. Další aktivní složkou je vysoce koncentrovaný rybí olej MEG-3TM s obsahem OMEGA 3 nenasycených mastných kyselin DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová). Dostatečný příjem DHA a EPA (250 mg denně) přispívá k normální činnosti srdce.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje vysoce koncentrovaný rybí olej MEG-3TM s obsahem OMEGA 3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA
  • DHA a EPA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg denně)
  • česnek podporuje udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a podporuje zdraví srdce
  • reishi podporuje normální hladinu cholesterolu v krvi a normální funkci oběhové soustavy
  • neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu

Dávkování

Doporučená dávka 1 kapsle denně. Užívejte nejlépe po jídle. Dostatečně zapijte. 

Složení

Rybí olej MEG-3 (omega-3 DHA a EPA min. 15 %), želatina, červená fermentovaná rýže extrakt (monakoliny 4 %), extrakt ze sóji (fytosteroly 90 %), extrakt z fermentovaného česneku setého, reishi extrakt (betaglukany 70 %), inulin, stearan hořečnatý (protispékavá látka).

Upozornění

Nemělo by být užíváno těhotnými a kojícími ženami, dětmi do 18 let a dospělými nad 70 let. Nemělo by být užíváno pokud již užíváte léky na snížení cholesterolu nebo pokud již užíváte jiné přípravky s obsahem červené fermentované rýže. Požádejte o radu lékaře ohledně užívání tohoto přípravku, pokud se u vás objeví nějaké zdravotní obtíže. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není učeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí!

Recenze

Napsat recenzi

Advance Cholesten 60 kapslí

Advance Cholesten 60 kapslí

Advance Cholesten je doplněk stravy, který obsahuje česnek a reishi, které podporují udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Dále obsahuje vysoce koncentrovaný rybí olej.

Path: > > Advance Cholesten 60 kapslí
https://medic-czech.cz