Maska Hyaluronová 23ml Zobrazit větší

Maska Hyaluronová 23ml

Nový produkt

Maska Hyaluronová 23ml

Více informací

SKLADEM

QR

185.00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Maska Hyaluronová 23ml

Stručná charakteristika

 

Hyaluronová maska je plát textilie napuštěný sérem s kyselinou hyaluronovou. Ta je považována za jednu z nejúčinnějších hydratačních látek, udržuje vhodnou úroveň hydratace pokožky, zpomaluje proces stárnutí, pleť znovu získává pružnost, zdravou barvu.

Působení / užití

Hyaluronová maska je plát textilie napuštěný sérem s kyselinou hyaluronovou. Kyselina hyaluronová je považována za jednu z nejúčinnějších hydratačních látek, udržuje vhodnou úroveň hydratace pokožky, zpomaluje proces stárnutí, pomáhá pleti znovu získat pružnost, lesk a zdravou barvu. Omezuje také tvorbu vrásek a dodává pokožce pružnost, díky čemu je pevnější, hladší a optimálně hydratovaná.
Maska napuštěná do textilie působí jako filtr, který v kombinaci s teplou pokožkou postupně uvolňuje aktivní složky a pomáhá lépe pronikat do hlubších vrstev pleti.
 

Dávkování

Používejte 1-2x krát týdně. 

Příznaky

Úspěšně potlačuje příznaky stárnutí pleti. Snižuje existující jemné vrásky a zabraňuje tvorbě vrásek nových. Pokožku hluboce hydratuje a pomáhá s její regenerací a zpevněním. Zvyšuje pevnost a pružnost pokožky, chrání pleť před vnějšími vlivy prostředí. Revitalizuje, výrazně a rozjasňuje pleť, sjednocuje barvu pleti.
Při pravidelném používání projasňuje pokožku, redukuje jemné, časem i hlubší vrásky.

Prevence

Látková hyaluronová maska je vhodná pro celoroční péči o pleť, která potřebuje zpevnit, hydratovat a regenerovat

 

Recenze

Napsat recenzi

Maska Hyaluronová 23ml

Maska Hyaluronová 23ml

Maska Hyaluronová 23ml

Path: > > Maska Hyaluronová 23ml