Parfém do prádla Santini - Unlimited Freshness 250ml Zobrazit větší

Parfém do prádla Santini - Unlimited Freshness 250ml

SPDP

Nový produkt

Kvalitní a intenzivní francouzská vůně do prádla. Skvělá alternativa zastaralých aviváží. 

Více informací

SKLADEM

QR

379.00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Kvalitní a intenzivní francouzská vůně do prádla. Skvělá alternativa zastaralých aviváží. Pár kapek provoní nejen vaše prádlo, ale také domov. Nádherná vůně proniká do hloubky vláken a prádlo tak zůstává svěží a voňavé po velmi dlouhou dobu. Krásná vůně, která se line z bubnu pračky nebo šatníku, je jen jedním z benefitů, který vám dopřeje vůně do prádla Santini. Své oblečení i ručníky si po vyprání s tímto produktem ještě více zamilujete.

 
Dokonalá kombinace citrusů a květů vás dostane! Šťavnaté tóny mandarinky a svěží nota eukalyptu vykouzlí jedinečnou lehkost a nadčasovost, kterou vaše prádlo nasákne a vytvoří tak voňavou oázu svěžesti. Pačuli, santalové dřevo a ylang-ylang zajistí dlouhotrvající vůni s nikdy nekončícím prožitkem. To je vůně Unlimited Freshness. Odoláte?

 

Použití: Doporučené dávkování je 5ml koncentrátu na 4 kg prádla, přípravek nalijte do nádobky na aviváž. Není nutné ředit. Při dodržení doporučeného dávkování nezanechává skvrny. Je vhodný pro všechny typy textilií, barev a pracích programů, včetně sušení v sušičce.

Použití v pračce: obsah víčka nalijte do čisté přihrádky na aviváž a spusťte standardní prací program.

Použití v sušičce: obsah víčka nalijte na čistou bavlněnou textilii a nechte absorbovat. Vložte k ostatnímu prádlu do sušičky. Spusťte standardní sušící cyklus.

 

 Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží jemně omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce ihned vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Toxický pro vodní prostředí, s dlouhodobými účinky.

 

Recenze

Napsat recenzi

Parfém do prádla Santini - Unlimited Freshness 250ml

Parfém do prádla Santini - Unlimited Freshness 250ml

Kvalitní a intenzivní francouzská vůně do prádla. Skvělá alternativa zastaralých aviváží. 

Path: > Parfém do prádla Santini - Unlimited Freshness 250ml
https://medic-czech.cz