Parfém do prádla Santini - Gold Passion 50ml Zobrazit větší

Parfém do prádla Santini - Gold Passion 50ml

SPDP

Nový produkt

Intenzivní francouzská vůně do prádla -alternativa aviváže.

Více informací

SKLADEM

QR

149.00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Kvalitní a intenzivní francouzská vůně do prádla. Skvělá alternativa zastaralých aviváží. Pár kapek provoní nejen vaše prádlo, ale také domov. Nádherná vůně proniká do hloubky vláken a prádlo tak zůstává svěží a voňavé po velmi dlouhou dobu. Krásná vůně, která se line z bubnu pračky nebo šatníku, je jen jedním z benefitů, který vám dopřeje vůně do prádla Santini. Své oblečení i ručníky si po vyprání s tímto produktem ještě více zamilujete.

 
Jemný dotek bylin a výrazných květů oživí každý kus vašeho prádla. Sladké aroma vanilky společně s pudrovými tóny vytvoří útulný a hebký pocit, který vám bude evokovat domov. Intenzivní a originální vůně Gold Passion, díky které zažijete pocit pohodlí a jedinečnosti.

 

Použití: Doporučené dávkování je 5 ml koncentrátu na 4 kg prádla, přípravek nalijte do nádobky na aviváž. Není nutné ředit. Při dodržení doporučeného dávkování nezanechává skvrny. Je vhodný pro všechny typy textilií, barev a pracích programů, včetně sušení v sušičce.

Použití v pračce: obsah víčka nalijte do čisté přihrádky na aviváž a spusťte standardní prací program.

Použití v sušičce: obsah víčka nalijte na čistou bavlněnou textilii a nechte absorbovat. Vložte k ostatnímu prádlu do sušičky. Spusťte standardní sušící cyklus.

 

Recenze

Napsat recenzi

Parfém do prádla Santini - Gold Passion 50ml

Parfém do prádla Santini - Gold Passion 50ml

Intenzivní francouzská vůně do prádla -alternativa aviváže.

Path: > Parfém do prádla Santini - Gold Passion 50ml
https://medic-czech.cz